?>

o firmie

Meble Andrzej Bukowski to firma z 16 letnim doświadczeniem w produkcji mebli, wielokrotnie wyróżniana na targach meblowych. Zakład produkuje meble zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla podmiotów gospodarczych typu (banki, biura, szpitale, gabinety lekarskie, hotele, restauracje).

Jesteśmy firmą samowystarczalną w zakresie produkcji. Cały proces produkcji począwszy od rozkroju, aż do wyrobu finalnego odbywa się w naszym zakładzie.

Posiadamy własną stolarnię z bogato wyposażonym parkiem maszynowym. Pozwala to na uniknięcie kosztów pośrednich i powoduje, że nasza oferta cenowa staje się konkurencyjna.

Współdziałając z firmą remontowo-budowlaną gwarantujemy kompleksową usługę, co zapewnia sprawną i elastyczną współpracę.

 

Zakład zatrudnia wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych jak również projektantów, którzy wykonują dla naszych klientów wizualizacje 3D. Nasz zespół zapewnia najwyższą jakość produktu i fachowy montaż. Od kilku lat współpracujemy ze studiami projektowymi w zakresie kompleksowego wykańczania wnętrz. Stawia to przed nami nowe wyzwania i wzbogaca nasze doświadczenie oraz przyczynia się do poszukiwania alternatywnych form i rozwiązań. Proszę o zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty.

Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy oraz liczymy, że będziemy mogli zmierzyć się z postawionymi przez Państwa wymaganiom.